سلام من ماهان افشارپورهستم 12 ساله از تهران من برای سال 2020 هیجان زده ام چون امسال بازی هایی مانند اویل3 ریمیک اونجرز و. منتشر میشوندمن

من تنها5انتظارات از اویل3 ریمیک رامی گویم.

شماره 1:

معمایی بودن و ترسناک بودن 

در بازی در هر لحضه  ترس و دلهره همراهشما هست مثلا وقتی در خیابان شهر را دارید راه میروید وبعد غول اصلی بازی جلویتان ظاهر شود این غول توانایی بدست گرفتن اسلحه را دارد .

شماره 2 :

انتخاب کردن دربعضی موقیت ها مثل ظاهر شدن نمیسیس در راهتان  برای اولین بار شما میتوانید با  فرار کردن مهمات تتان را خرج نکرده ویا

با شجا عت بااو بجنگید و فرار کنید.

شماره ی 3:

باسفایت های زیباوسخت.

حتما پایان نسخه ی اصلی رایادتان می اید دیدیدکه مابانمیسیس برای اخرین بار

باشکلی دیگر مبارزه میکنیم و میکشیم . این باسفایت وقتی اغاز می گردد که ما با یک دستگاه می خواهیم انرا نا بود کنیم وبعد چند شلیک نمیسیس مسدوم میشود.

شماره ی 4: 

خط داستانی زیبا وتاثیر گذار

شاید کسی بازی اویل3 رو با نمیسیس ویا با جیل ولنتاین ویا با بمب اتم اخر بازی  میشناسد. ولی خط داستانی این زیادی جالب نبود به بازی اویل2 ازنظر 

امتیازی بالا بود.

شماره ی5:

جلوه دادن به شخصیت ها

مادر بازی های قبلی جلوه به شخصیت ندیدیم مثلا جیل دراین نسخه بخاطر اتفاقات اویل1 دچارمشکلات اخلاقی شده   اگر به همه ی شخصیت هاشاخ  وبرگ داد مثلا نمیسیس که بود یا کارلوس قبل ازورود به امبرلا چه کاره بود.

ممنون ازشما که مطلب مرا می خوانید.نظر دهید لایک کنید وشاد باشیدsmiley.

پرونده گیمینگ رزیدنت اویل3 ریمیک

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

بازی ,شماره ,ی ,اویل3 ,نمیسیس ,ریمیک ,ویا با ,اویل3 ریمیک ,به شخصیت ,خط داستانی ,شماره ی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

معماری فایل پلاس پاورپوینت فصل ۱ حسابداری مدیریت استراتژیک دکتر نمازی خانه هوشمند و هوشمند سازی ساختمان کانون مطالعاتی مصباح حـُــســیـــن‌یــــوزبـــاشــی؛H o s s e i n Y o u z b a s h i ادمین بزرگترین مرکز پردازش جنوب کشور در شیراز هفت برگ سبز اردیبهشت کتابخانه عمومی ثامن الائمه (ع) اکنلو اولین و بزرگ ترین سایت استیکر تلگرام